Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Turuncuelma'dan Güvenerek Alışveriş Yapabilirsiniz Neden mi?

Güvenli Alışveriş


Online Alışverişde 10. Yılını Tamamladık..!

Türkiye'nin en büyük yerli online alışveriş sitesi olarak sizlere 18 yıldır hizmet vermekten gurur duyuyoruz. "Biz mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde katma değerli fikirler geliştirerek insanların sevdikleriyle paylaşmaya değer bulduğu anların bir parçası olmak için varız."


İlkleri Başarır, Hep Daha İyisini Yapar, Ayrıcalığı Yaşatırız..!

Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Turuncuelma, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.


Hem kaliteli, Hem ekonomik Ürünler

Amacımız; sizlerin güveni ve desteğiyle, geleceğe birlikte yürümektir. Bu güveni devam ettirmek vazifemiz, sizlere hizmet vermek gururumuzdur.


Sürekli Artan Ürün Çeşidi

Artan ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz 7/24 hizmetinizdeyiz.


SSL Sertifikası

Güvenli alışveriş ve kişisel bilgilerin gizliliği esas alınarak Turuncuelma.com altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri en güvenilir iletişim protokolleri kullanılarak geliştirilmiştir. Bu nedenle, Turuncuelma.com'daki alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan kaydı tutulmaz ve barındırılmaz aslında kart bilgilerini girdiğiniz ekran banka ekranıdır.


Müşteri Hizmetleri

Her iletişim sayfamızdan bize ulaşabileceğiniz numaralardan yardım alabilirsiniz..


Kırık Garantisi

Ürünlerinizi güvenerek kırık ve iade süreçleriniz kolayca yapabilirsiniz.


Ne için Çalışırız?

Biz insanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anları çoğaltmak için çalışırız.